Nasza historia

Witamy w Klubie Minigolf Kraków

Tutaj w MiniGolf Club Kraków jesteśmy dumni z naszego do gry w minigolfa, niesamowitej atmosfery i wyjątkowej obsługi, którą oferujemy naszym cenionym gościom. Przez lata ciężko pracowaliśmy nad tym, aby stać się istotną częścią społeczności, w wyniku czego zdobyliśmy uznanie jako jedyny klub minigolfa w Krakowie.

Object

Historia Klubu

Pewnego razu w 2010 roku spotkanie ludzi zainteresowanych założeniem klubu golfowego Utworzyliśmy komitet do tworzenia najlepszego pola minigolfowego w Krakowie.

Przez 3 lata trwały przygotowania, zbieranie materiałów na temat budowy. Na początku klub został otwarty z 5-dołkowym polem golfowym.

Uważany przez wielu za najlepszy prywatny klub minigolfowy w Krakowie

Misją założycieli Minigolf Klub Kraków było zbudowanie i utrzymanie pola golfowego odpowiedniego do prowadzenia rozgrywek międzynarodowych.

W 2014 r. Dobudowaliśmy następne 13 stanowisk do gry.

W 2015 r. Kolejny rozdział naszego klubu golfowego rozpoczął się od otwarcia nowego, nowoczesnego obiektu klubowego i bankietowego.

Minigolf Klub  to najlepszy klub minigolfowy w Krakowie. Spektakularny klub i pole do gry w minigolfa na powierzchni 1000 metrów kwadratowych oferuje luksusową przestrzeń, która jest w stanie pomieścić małe, kameralne imprezy.

Oferujemy pole mini golfowe oraz imprezy urodzinowe dla dzieci.

Jedyne takie miejsce w okolicy, z mnóstwem atrakcji i urządzonym klubem.

Jest to idealne miejsce na urodziny dla dzieci i inne  kameralne imprezy specjalne.

Wygląd Klubu znacznie się poprawił.Zrobiliśmy remont generalny pomieszczeń, wybudowaliśmy basen i duży zadaszony taras, gdzie można nawet w czasie deszczu wypić spokojnie kawę , zagrać w piłkarzyki , postrzelać do tarczy na strzelnicy.

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, usług i urządzeń, z których mogą korzystać wszyscy klienci.

Dołącz do klubu, aby zdobyć bonusy i przywileje

Otrzymasz także oferty specjalne i dostęp do ekskluzywnych wydarzeń.
Czytaj więcej

Zarezerwuj termin gry

    Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową.

    Verified by MonsterInsights